Главная        (044) 206-85-61, (050) 443-74-24написать письмо
Компанія
Колір Догляд Форма Моделирование
Про компанію
Контакти
Новини
Стилісти та технологі
Салони Києва
Контакти у світі
Ключові символи

Про компанію


         

 

Принцип BERRYWELL®- використання сучасних провідних технологій. Продукція BERRYWELL® відрізняється високою якістю, надійністю та зручністю для використання.

BERRYWELL® - уособлює справжні інновації. Доказом високої якості є результати застосування нашої продукції в роботі з волоссям.

BERRYWELL® - партнер стилістів в їх щоденній роботи. Ноу-хау, надійність та виконання – наше кредо. Це означає, що ми даємо можливість стилістам реалізувати їх бачення. 

BERRYWELL® компанія с довгою історією успішного сімейного бізнесу. Ми завжди намагаємось почути побажання стилістів та допомогти їм у виконанні щоденної роботи.  Ласкаво просимо до родини BERRYWELL®

BERRYWELL® - ексклюзивний бренд для стилістів. Тому наша увага сконцентрована на вимогах та потребах салонів.

Продукція BERRYWELL® розроблялася в тісній співпраці зі стилістами. Розмір упаковки, технології, підходи і її застосування, ефективно і ідеально підходять для щоденної роботи.

 
BERRYWELL® пропонує повний асортимент продукції. Продукція для фарбування, укладання, догляду та моделювання надає ефективну допомогу стилістам при виконанні роботи.

Найкраще співвідношення ціни та якості. 

BERRYWELL®- це ідеальне поєднання якості і привабливої ​​ціни. Це пояснюється тим, що майбутнє професійний розвиток і успіх стилістів для нас невіддільний.

Саме таким ми уявляємо справжнє партнерство.


  Про компанію Контакти Новини Стилісти та технологі Салони Києва Контакти у світі Ключові символи